דף הבית מי אנחנו כתבות צור קשר מרכז הטיפולים אתר Nail Station
טלפון - 053-92-67-355
 
 
      א'-ה' - 9:00 - 21:00  ימי ו' - 9:00 - 15:00    |   איינשטיין 40, קניון רמת אביב קומה ב'
 

     מעוניינים בפרטים נוספים?
     מלאו את פרטיכם וניצור קשר 
     בהקדם !
 
 
 
  צור קשר מהיר:  
 

  Day & Night Protective Butter-למניעת נזקי חמצון לכל סוגי העור-חמאת מגן - קרם יום ולילה

 
דף הבית >> Day & Night Protective Butter-למניעת נזקי חמצון לכל סוגי העור-חמאת מגן - קרם יום ולילה
 

Day & Night Protective Butter-למניעת נזקי חמצון לכל סוגי העור-חמאת מגן - קרם יום ולילה
 
 Day & Night Protective Butter-למניעת נזקי חמצון לכל סוגי העור-חמאת מגן - קרם יום ולילה
 
מחיר באתר:   
168.00 ש"ח

יצרן : 
Anna Lotan
קרם - חמאה מרכך המועשר באנזים SOD המהווה נוגד חמצון פעיל במיוחד המגן על העור מפני נזקי חמצון ופיגמנטציה. מתאים כקרם יום או לילה לכל סוגי העור. מעדן במיוחד לעור בוגר שהיה נוטה לשמן בגיל צעיר

· קרם חדשני ומתוחכם המשלב אנזים טבעי (Sodium Oxide Dismutase) SOD המופק מזרעי מלון המוגן במיקרו-קפסולות המתפזרות על העור בעת המריחה. 
·  האנזים SOD יעיל ביותר למניעת תהליך הווצרות רדיקלים חופשיים ובכך גם את נזקיהם. מהווה קו הגנה ראשון מפני חמצון. כאשר הקו השני הינו לוכדי רדיקלים לאחר הווצרותם כמו ויטמין C ו E .  
· הגנה יעילה על העור מנזקי הרדיקאליים החופשיים הינה בעלת חשיבות עליונה לשמירה על בריאות וחיוניות העור, לעיכוב תופעות הזדקנות ומניעת פיגמנטציה, במיוחד לעור החשוף לפגעי הסביבה (והן למעשנים!).
· עוצמת פעילותו של האנזים באה לידי ביטוי בהגנה אקטיבית מפני נזקי הסביבה המקנה לעור הגנה של כ- SPF5, הופכת את התכשיר לאידיאלי כקרם בסיס אקטיבי מתחת לקרם הגנה, כן הינו מתאים לשימוש כקרם לילה פעיל.
· הקרם עשיר ברכיבים טבעיים עדינים במיוחד למתן מראה בהיר לעור (תמציות שוש קרח – ליקוריץ; אדלוויס) ותמציות התורמות לתחושת נינוחות ולהרגעה כללית של העור (פרחי לוטוס וקומפלקס מינרלי מיוחד) מתוך הכרה בעובדה שעור רגוע נוטה להיפגע פחות מנזקי הסביבה.
· שמנים מובחרים של אבליפיכה, סקואלן וחמאת שיה המוגנים בויטמין E טבעי– מחליקים להפליא את העור ומעניקים לו תחושת ריכוך מיידית.
 · הקרם העדין משומר בתמצית פרחים בלבד. ומבושם בניחוח היפו אלרגני
 · התכשיר נמצאכמתאים  לעור רגיש בבדיקה קלינית!
 
הוראות שימוש: לפזר מעט בתנועות עיסוי על עור הפנים והצוואר, כקרם לילה או מתחת לקרם ההגנה היומי שלך, מומלץ לשילוב עם אבקת ההסוואה  SPF17למתן מראה אחיד (מבחינת הבדלי גוון) לעור ביחד עם הגנה סביבתית הנקייה לחלוטין ממסננים אורגניים.

גודל: 60 מ"ל
 
 
 
 

קניון רמת-אביב קומה ב' , רח' איינשטיין 40, רמת-אביב, 053-92-67-355 דף הבית     |     מי אנחנו     |     צור קשר     |    למרכז הטיפולים     | ל- Nail Station       
קידום אורגני | קידום אתרים